Кіноклуб

Date: 24 березня 2021 о 11:56, Refreshed 29 листопада 2021 о 17:48

Кіноклуб Docudays UA

при Роменській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 8 Сумської області.

21 січня 2021 року зареєстровано кіноклуб Docudays UA при Роменській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 8 Сумської області.
«Мережа DOCU/КЛУБів за реформи» – це дворічний всеукраїнський проєкт, який сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини за допомогою документального кіно.

У результаті проєкт підвищить рівень обізнаності щодо практичних способів та інструментів захисту прав людини, щодо поточних демократичних реформ у сфері прав людини в Україні та супровідних державних кампаній, а також щодо того, як кожна організація та людина може допомогти просувати та впроваджувати їх. Також проєкт сприятиме просуванню та впровадженню демократичних реформ у сфері прав людини в Україні на регіональному та національному рівні, посиленню місцевої участі та відповідальності, реалізації практичних адвокаційних заходів.

Рахую дні, рахую роки"

09.03.2021  лідери учнівського самоврядування переглянули один із фільмів кіноклубу – «Рахую дні, рахую роки». У фільмі, що ґрунтується на документальних особистих історіях і думках, глядачі зустрілися з трьома дітьми. До кожного з них у родину прийшла біда. Це кіно про те, як вони її відчувають, як намагаються допомогти собі і родині.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «DOCU CLUB»

"Боротьба Джамали"

28.05.2021 учні 8 класу переглядали документальний фільм "Боротьба Джамали" ("Jamalas kamp").

Цей фільм вперше було презентовано в липні 2016 року у Києві (перемогу у фіналі "Євробачення" Джамала здобула уночі проти 15 травня цього ж року). Автор фільму Елін Йонссон — видатна шведська журналістка. У центрі її уваги — права людини.

Журналістка зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, у приміщенні та текст «DOCU CLUB»

"Джованні та балет на воді"

05.10.2021 було проведено кінопоказ та обговорення документального фільму "Джованні та балет на воді". Режисер - Астрід Буссінк.

Фільм про десятирічного Джованні: він мріє стати першим хлопчиком, який візьме участь у чемпіонаті Нідерландів із сихронного плавання. Оскільки цей вид спорту вважається "дівчачим", не всі розуміють його прагнення. Так чи вдалося головному герою здійснити свою мрію? Про це дізналися тільки наші п'ятикласники.

Мета заходу - сформувати вміння критично аналізувати стереотипи щодо гендерних ролей; активізувати позитивну мотивацію до саморозвитку; підвищити рівень розуміння цінності кожної людини та рівень толерантного ставлення до оточуючих, їх поглядів та інтересів.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні